Karel Lewit funkcinis požiūris. 2 lygis

2019 10 26
Kaina: 350 Eur
Vieta: Lietuvos Sporto Universiteto Kineziterapijos salė Perkūno al. 3, Kaunas
Lektorius: Giancarlo Russo - kineziterapeutas specializavęsis Vojta technikoje, Karel Lewit funkciniame požiūryje ir klinikinėje hipnozėje. Jis mokėsi iš pačio Vojtos, tuomet 10 metų intensyviai mokėsi ir bendradarbiavo su legendiniu Dr Karel Lewit ir taip pat turi daugiau nei 20 metų patirties hipnoterapijoje. Taip pat yra sertifikuotas DNS praktikas. Giancarlo turi patirties dirbant su Italų Dziudo rinktine ir elitiniais Italijos ir Anglijos futbolo klubais.
Kam skirta: Kineziterapeutams, sporto medicinos gydytojams, chiropraktams, osteopatams, masažuotojams, fizinio rengimo treneriams.
Registruotis

Funkcinis požiūris pagal Prof. Karel Lewit yra į pacientą orientuotas labai nuodugnus metodas, skirtas vertinti žmogaus neuroraumeninius sugebėjimus. Jis labai naudingas sprendžiant “nespecifines” būkles, raumenų – skeleto sistemos sutrikimus be aiškios diagnozės. Karel Lewit ištyrimas prasideda nuo išsamios anamnezės, kuri yra kertinė norint suprasti paciento būklę bei atmesti raudonas vėliavėles. Po to ištyrimas pereina prie nuodugnaus kiekvieno raumenų – skeleto sistemos komponento fizinio įvertinimo, aktyvaus ir daugiausiai pasyvaus.

Ištyrimo tikslas yra identifikuoti vieną ar daugiau silpnųjų grandžių tarp daugelio miofascio- sąnarinių grandinių. Kai kurios iš šių grandinių yra bendros visiems žmonėms, tačiau gali būti ir pacientui specifiškų. Silpnosios grandys pasižymi padidėjusiu raumenų tonusu, fascijos sutankėjimais arba sąnarių apribojimais.

Po tokio kompleksiško ir detalaus ištyrimo, terapeutas susidarys globalų savo paciento/ kliento vaizdinį, žinos kur yra jo silpnosios grandys. Gerai nustačius priežastį, gydymui dažnai pakanka paprastos raumenų energijos technikos, ar ,rečiau, sąnario mobilizacijos ar manipuliacijos pačiai svarbiausiai silpnąjai grandžiai, su tikslu normalizuoti disfunkcišką grandinę, keliančią paciento nusiskundimus.

Profesoriaus Lewito metodas yra nuostabus, kompleksiškas ir labai efektyvus, jei pritaikomas išmintingai Giancarlo asmeniškai bendradarbiavo su Prof. Lewitu paskutinius 10 jo gyvenimo metų. Jis yra tikras metodo ekspertas ir pats cituoja profesorių, sakydamas, jog metodas neturi būti dogmatiškas ar sekti fiksuotas schemas. Dėl to pavadinome šį seminarą požiūriu, nes jis turi būti pastiškas ir pritaikytas pagal kiekvieno unikalius poreikius. Taigi seminaro tikslas nėra tik išmokyti Karel Lewit metodo pradmenų, bet ir pagal jo pačio norą, perduoti mastysenos būdą, kuris būtų nuolat evoliucionuojantis ir prisitaikantis. Dėl šios priežasties Giancarlo taip pat entuziastingai dalinasi savo asmeninėmis įžvalgomis, integruodamas tai ką išmoko iš profesoriaus su tuo ką žino apie rytų kovų menų principus (o žino jis daug), kurie yra nuostabi žmogaus judėjimo potencialo išraiška. Taip pat viską suriša ir praturtina jo žinios apie hipnozę ir hipnoterapiją, nes norėdami suprasti žmogaus elgseną privalome suprasti kaip veikia jo protas.

Lygiai:

  • Pirmas lygis – stuburo vertinimas ir gydymas (3 dienos) (2019.10.23-25)
  • Antras lygis – periferinių sąnarių vertinimas ir gydymas (3 dienos) (2019.10.26-28)
  • Trečias lygis – terapiniai pratimai (3 dienos) (2020-bus patikslinta)
  • Visi lygiai užtrunka po 24 dėstymo valandas, per tris dienas

Kursai vyks anglų kalba.