Artėjantys seminarai

Funkcinio mobilumo treniravimas

2020 09 12
Kaina: Ankstyva registracija (iki rugpjūčio 15 dienos) 109 Eur. Pilna kaina - 129 Eur
Vieta: Sportshouse Sporto klubas (Savanorių pr. 276, Kaunas)

Seminaras vyks paskutinį kartą! Funkcinis mobilumas – tai judesio amplitudės, kurią žmogus sugeba aktyviai KONTROLIUOTI, kiekis aplink tam tikrą sąnarį. Kuo žmogus mobilesnis, tuo efektyviau, saugiau, naudingiau jis gali išnaudoti savo judėjimo potencialą. Tai svarbu ne tik treniruojantis, bet ir reabilituojantis. Seminaro metu bus dėstoma moksliškai pagrįsta sistema, skirta pasiekti šiuos tikslus: – Pagerinti mobilumą;–..

Skaityti daugiau

Klinikinė hipnozė su Giancarlo Russo

2020 09 17
Kaina: Ankstyva registracija (iki 08.15 d.) 260 Eur. Pilna kaina - 290 Eur
Vieta: Kaunas (vieta bus tikslinama artėjant seminarui)

Hipnozė – vienas efektyviausių ir saugiausių skausmo malšinimo būdų, neturintis jokių šalutinių poveikių ar kontraindikacijų. Todėl hipnozę gali taikyti specialistai, dirbantys su žmogaus sveikata įvairiausiuose medicinos sektoriuose: gydytojai, kineziterapeutai, reabilotolgai, odontologai, akušeriai, slaugytojai ir t.t. Hipnozės, kaip skausmo malšinimo būdo, efektyvumas žinomas ir pripažintas jau labai seniai. Paskutiniųjų 50 metų tyrimai rodo, jog hipnozės pagalba..

Skaityti daugiau

Funkcinis požiūris pagal Prof. Karel Lewit. 1 Lygis

2020 09 19
Kaina: Ankstyva registracija (iki 08.15) 390 Eur. Pilna kaina - 450 Eur
Vieta: Kaunas (vieta bus tikslinama artėjant seminarui)

Funkcinis požiūris pagal Prof. Karel Lewit yra į pacientą orientuotas, labai nuodugnus reabilitacijos metodas, skirtas vertinti ir tobulinti žmogaus judėjimą. Jis labai naudingas sprendžiant nespecifines būkles, raumenų – skeleto sistemos sutrikimus be aiškios diagnozės. Karel Lewit ištyrimo esmė – silpnosios grandies atradimas per kievieno raumenų – skeleto sistemos komponento nuodugnų įvertinimą ir tarpusavio ryšių supratimą…

Skaityti daugiau